Продукція > TDK > MLZ1608N1R0L
MLZ1608N1R0L
MLZ1608N1R0L TDK
nductor_commercial_decoupling_mlz1608_en-837720.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors SHIELD 700mA 1uH
на замовлення 14380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.7A 0.143Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції MLZ1608N1R0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608N1R0L MLZ1608N1R0L Виробник : TDK mlz1608n1r0lt000.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.7A 0.143Ohm DCR 0603 T/R