Продукція > TDK > MLZ1608N2R2L
MLZ1608N2R2L
MLZ1608N2R2L TDK
nductor_commercial_decoupling_mlz1608_en-837720.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors SHIELD 500mA 2.2uH
на замовлення 8432 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 2MHz Ferrite 0.11A 0.234Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції MLZ1608N2R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608N2R2L
MLZ1608N2R2L MLZ1608N2R2L Виробник : TDK mlz1608n2r2lt000.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 2MHz Ferrite 0.11A 0.234Ohm DCR 0603 T/R