Продукція > TDK > MLZ1608N3R3LTD25
MLZ1608N3R3LTD25
MLZ1608N3R3LTD25 TDK
inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 2MHz Ferrite 0.45A 0.351Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 3130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 450MA 270MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 85mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ1608N3R3LTD25 MLZ1608N3R3LTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 2MHz Ferrite 0.45A 0.351Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
MLZ1608N3R3LTD25 MLZ1608N3R3LTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 450MA 270MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 85mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
MLZ1608N3R3LTD25 MLZ1608N3R3LTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz1608_en.pdf Power Inductors - SMD 0603 3.3uH 20% AEC-Q200 low resist
Мінімальне замовлення: 26
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 450 mA