MLZ2012A1R0M
MLZ2012A1R0M TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 900MA 100 MOHM SMD
на замовлення 33113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLZ2012A1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012A1R0M MLZ2012A1R0M Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 1UH 900MA 100 MOHM SMD