Продукція > TDK > MLZ2012A2R2MT000
MLZ2012A2R2MT000
MLZ2012A2R2MT000 TDK
inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 2.2UH 160MA 260 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Current - Saturation (Isat): 160mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 160 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 160MA 260 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Current - Saturation (Isat): 160mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012A2R2MT000 MLZ2012A2R2MT000 Виробник : TDK pgurl_detailed_information.phplangenrefjppart_nomlz2012a2r2mt000.phplan.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz Ferrite 0.16A 0.26Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 280 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
MLZ2012A2R2MT000 MLZ2012A2R2MT000 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH 20%
Мінімальне замовлення: 39
MLZ2012A2R2MT000 MLZ2012A2R2MT000 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 160MA 260 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 160 mA
Мінімальне замовлення: 34
MLZ2012A2R2MT000 inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf