Продукція > TDK > MLZ2012A2R2WTD25
MLZ2012A2R2WTD25
MLZ2012A2R2WTD25 TDK
inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MLZ2012A2R2WTD25 - Multilayer-Induktivität, 2.2 µH, 0.195 ohm, 10 MHz, 650 mA, 0805 [Metrisch 2012], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 0.195ohm
Bauform - Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
Eigenresonanzfrequenz: 10MHz
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 650mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 38820 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ2012A2R2WTD25 - Multilayer-Induktivität, 2.2 µH, 0.195 ohm, 10 MHz, 650 mA, 0805 [Metrisch 2012], MLZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], DC-Widerstand, max.: 0.195ohm, Bauform - Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], Eigenresonanzfrequenz: 10MHz, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 650mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: No, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012A2R2WTD25 MLZ2012A2R2WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: TDK - MLZ2012A2R2WTD25 - Multilayer-Induktivität, 2.2 µH, 0.195 ohm, 10 MHz, 650 mA, 0805 [Metrisch 2012], MLZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.195ohm
Eigenresonanzfrequenz: 10MHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 650mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 127
MLZ2012A2R2WTD25 MLZ2012A2R2WTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 150MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 210mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
Мінімальне замовлення: 40
MLZ2012A2R2WTD25 MLZ2012A2R2WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 260mohms 650mA AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 39
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA