Продукція > TDK > MLZ2012A3R3WTD25
MLZ2012A3R3WTD25
MLZ2012A3R3WTD25 TDK
inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 3.3UH 450MA 340 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
на замовлення 2857 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 450MA 340 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012A3R3WTD25 MLZ2012A3R3WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 442mohms 450mA AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
MLZ2012A3R3WTD25 MLZ2012A3R3WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 450MA 340 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 450 mA