Продукція > TDK > MLZ2012DR47DT000
MLZ2012DR47DT000
MLZ2012DR47DT000 TDK
inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 470NH 700MA 180 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 154000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ2012DR47DT000 - Vielschichtinduktivität, 470 nH, 0.18 ohm, 105 MHz, 700 mA, 0805 [Metrisch 2012], MLZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 470nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], DC-Widerstand, max.: 0.18ohm, Bauform - Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], Eigenresonanzfrequenz: 105MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 700mA, Eigenresonanzfrequenz, min.: 105MHz, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012DR47DT000 MLZ2012DR47DT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Power Inductors - SMD 2mm x 1.25mm x 1.25mm, -55 to +125 degC, 550mA, 0.47 H, 234mO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MLZ2012DR47DT000 MLZ2012DR47DT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 700MA 180 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
Мінімальне замовлення: 45
MLZ2012DR47DT000 MLZ2012DR47DT000 Виробник : TDK TDKC-S-A0011708309-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLZ2012DR47DT000 - Vielschichtinduktivität, 470 nH, 0.18 ohm, 105 MHz, 700 mA, 0805 [Metrisch 2012], MLZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 470nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Bauform - Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
Eigenresonanzfrequenz: 105MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 700mA
Eigenresonanzfrequenz, min.: 105MHz
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 96
MLZ2012DR47DT000 MLZ2012DR47DT000 Виробник : TDK MLZ2012.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 470nH; 700mA; R: 234mΩ; ±20%; -55÷125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Inductance: 0.47µH
Operating current: 0.7A
Resistance: 0.234Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 485 шт:
Мінімальне замовлення: 42
MLZ2012DR47DT000 MLZ2012DR47DT000 Виробник : TDK inductorcommercialdecouplingmlz2012en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 25MHz Ferrite 0.7A 0.234Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
MLZ2012DR47DT000 Виробник : TDK MLZ2012_TDK.pdf Дросель SMD, L = 470 нГн, Idc, А = 0,7, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 234, SRF, МГц = 25, Габ. розм, мм = 2,00 x 1,25 x 1,45, Конфіг. = 0805, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: