Продукція > TDK > MLZ2012E100M
MLZ2012E100M
MLZ2012E100M TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 10uH
на замовлення 9728 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD.
Інші пропозиції MLZ2012E100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012E100M MLZ2012E100M Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD