Продукція > TDK > MLZ2012E100MT000
MLZ2012E100MT000
MLZ2012E100MT000 TDK
inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 60 mA
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 60 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012E100MT000 MLZ2012E100MT000 Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 60MA 400 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 60 mA