MLZ2012E4R7M
MLZ2012E4R7M TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 80MA 300 MOHM
на замовлення 7753 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLZ2012E4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012E4R7M MLZ2012E4R7M Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_mlz2012_en-918301.pdf Fixed Inductors 0805 4.7uH 80mA