Продукція > TDK CORPORATION > MLZ2012E4R7MT000
MLZ2012E4R7MT000
MLZ2012E4R7MT000 TDK Corporation
mkt_b32591_594_w.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 80MA 300MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 80MA 300MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012E4R7MT000 MLZ2012E4R7MT000 Виробник : TDK mkt_b32591_594_w.pdf Power Inductors - SMD 4.7 UH 20%
на замовлення 426 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
MLZ2012E4R7MT000 MLZ2012E4R7MT000 Виробник : TDK Corporation mkt_b32591_594_w.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 80MA 300MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 300mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 80 mA