Продукція > MLZ > MLZ2012M100W
MLZ2012M100W
Виробник:
на замовлення 44000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MLZ2012M100W
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.35A 0.611Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції MLZ2012M100W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012M100W MLZ2012M100W Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.35A 0.611Ohm DCR 0805 T/R