Продукція > TDK > MLZ2012M150WTD25
MLZ2012M150WTD25
MLZ2012M150WTD25 TDK
inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 15UH 250MA 950 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 250MA 950 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 120mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012M150WTD25 MLZ2012M150WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 250MA 950 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 950mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
MLZ2012M150WTD25 MLZ2012M150WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Power Inductors - SMD 15uH 1.235ohms 250mA AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 43
MLZ2012M150WTD25 MLZ2012M150WTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 15uH 20% 2MHz Ferrite 0.25A 1.235Ohm DCR 0805 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
MLZ2012M150WTD25 Виробник : TDK MLZ2012.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 15uH; 250mA; R: 1235mΩ; ±20%; -55÷125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Inductance: 15µH
Operating current: 0.25A
Resistance: 1.235Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C