Продукція > TDK > MLZ2012M1R0H
MLZ2012M1R0H
MLZ2012M1R0H TDK
e533_mlz_h.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1,0uH 0.1ohms 800mA
на замовлення 17309 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.8A 0.13Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції MLZ2012M1R0H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012M1R0H MLZ2012M1R0H Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 2MHz Ferrite 0.8A 0.13Ohm DCR 0805 T/R