Продукція > TDK > MLZ2012M2R2H
MLZ2012M2R2H
MLZ2012M2R2H TDK
e533_mlz_h.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2uH 0.15ohms 650mA
на замовлення 3392 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 2MHz Ferrite 0.6A 0.208Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції MLZ2012M2R2H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012M2R2H MLZ2012M2R2H Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 2MHz Ferrite 0.6A 0.208Ohm DCR 0805 T/R