Продукція > TDK > MLZ2012M4R7H
MLZ2012M4R7H
MLZ2012M4R7H TDK
inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 0.4A 0.442Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук