Продукція > TDK > MLZ2012M4R7W
MLZ2012M4R7W
MLZ2012M4R7W TDK
nductor_commercial_decoupling_mlz2012_en-918301.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH
на замовлення 4108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 0.5A 0.39Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції MLZ2012M4R7W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012M4R7W MLZ2012M4R7W Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_mlz2012_en.pdf Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 0.5A 0.39Ohm DCR 0805 T/R