Продукція > TDK > MLZ2012N101LTD25
MLZ2012N101LTD25
MLZ2012N101LTD25 TDK
2914568.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MLZ2012N101LTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, geschirmt, 100 µH, 4.55 ohm, 140 mA, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 4.55ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 140mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1410 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLZ2012N101LTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, geschirmt, 100 µH, 4.55 ohm, 140 mA, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], DC-Widerstand, max.: 4.55ohm, Bauform - Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 140mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLZ2012N101LTD25 MLZ2012N101LTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 140MA 3.5 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 30mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 140 mA
на замовлення 520 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
MLZ2012N101LTD25 MLZ2012N101LTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_mlz2012_en.pdf Power Inductors - SMD 0805 100uH 3.5ohms 30mA AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 39
MLZ2012N101LTD25 MLZ2012N101LTD25 Виробник : TDK 2914568.pdf Description: TDK - MLZ2012N101LTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, geschirmt, 100 µH, 4.55 ohm, 140 mA, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 4.55ohm
Bauform - Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 140mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLZ Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 96
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
MLZ2012N101LTD25 Виробник : TDK MLZ2012.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 100uH; 140mA; R: 4.55Ω; ±20%; -55÷125°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.14A
Resistance: 4.55Ω
Tolerance: ±20%