Продукція > KYOCERA AVX > MM031A330JCT2A
MM031A330JCT2A
MM031A330JCT2A Kyocera AVX
AVX_MM-3162411.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100v 33pF NP0 0603 5% Tol
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM031A330JCT2A MM031A330JCT2A Виробник : KYOCERA AVX AVX-MM.pdf Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6