Продукція > KYOCERA AVX > MM031C103KCZ2A
MM031C103KCZ2A
MM031C103KCZ2A KYOCERA AVX
MM-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції MM031C103KCZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM031C103KCZ2A MM031C103KCZ2A Виробник : AVX AVX-MM-1021715.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100v 0.01uF X7R 0603 10% Tol
на замовлення 2616 шт:
MM031C103KCZ2A MM031C103KCZ2A Виробник : KYOCERA AVX MM-series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10000 pF