Продукція > KYOCERA AVX > MM033C104KCZ2A
MM033C104KCZ2A
MM033C104KCZ2A KYOCERA AVX
AVX-MM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції MM033C104KCZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM033C104KCZ2A MM033C104KCZ2A Виробник : KYOCERA AVX AVX-MM.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF