MM034202-12
MM034202-12 DB Unlimited
MM034202-12.pdf
Виробник: DB Unlimited
Description: MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.148" L x 0.088" W (3.76mm x 2.24mm)
Sensitivity: -42dB ±2dB
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 60dB
Termination: Solder Pads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 100 µA
Frequency Range: 30 Hz ~ 10 kHz
на замовлення 1943 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB, Packaging: Tape & Reel (TR), Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.148" L x 0.088" W (3.76mm x 2.24mm), Sensitivity: -42dB ±2dB, Shape: Rectangular, Type: MEMS (Silicon), S/N Ratio: 60dB, Termination: Solder Pads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Current - Supply: 100 µA, Frequency Range: 30 Hz ~ 10 kHz.
Інші пропозиції MM034202-12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Analog
Sensitivity: -42dB ±2dB
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 60dB
Termination: Solder Pads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 100 µA