MM051C103KCZ2A
MM051C103KCZ2A KYOCERA AVX Components
avx-mm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C Medical T/R
на замовлення 2998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM051C103KCZ2A MM051C103KCZ2A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-mm.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C Medical T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
MM051C103KCZ2A MM051C103KCZ2A Виробник : Kyocera AVX AVX-MM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.01uF X7R 0805 10%
Мінімальне замовлення: 4
MM051C103KCZ2A Виробник : KYOCERA AVX AVX-MM.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF