MM055A681JCT2A
MM055A681JCT2A KYOCERA AVX Components
avx-mm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 680pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Medical T/R
на замовлення 3997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 636
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM055A681JCT2A MM055A681JCT2A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-mm.pdf Cap Ceramic 680pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Medical T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
MM055A681JCT2A MM055A681JCT2A Виробник : KYOCERA AVX MM-series.pdf Description: CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
MM055A681JCT2A MM055A681JCT2A Виробник : Kyocera AVX AVX_MM-3162411.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50v 680pF NP0 0805 5% Tol