Продукція > KYOCERA AVX > MM062C102KCZ2A
MM062C102KCZ2A
MM062C102KCZ2A KYOCERA AVX
AVX-MM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 3895 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції MM062C102KCZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM062C102KCZ2A MM062C102KCZ2A Виробник : Kyocera AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.047uF X7R 1206 10%
MM062C102KCZ2A MM062C102KCZ2A Виробник : KYOCERA AVX AVX-MM.pdf Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF