Продукція > KYOCERA AVX > MM102C104KCZ2A
MM102C104KCZ2A
MM102C104KCZ2A KYOCERA AVX
MM-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 191 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції MM102C104KCZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM102C104KCZ2A MM102C104KCZ2A Виробник : AVX AVX_MM-1021715.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200v 0.1uF X7R 1210 10% Tol
на замовлення 2517 шт:
MM102C104KCZ2A MM102C104KCZ2A Виробник : KYOCERA AVX MM-series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.1 µF