MM3BZ18GW
MM3BZ18GW Diotec Semiconductor
mm3bz18gw.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3BZ18GW MM3BZ18GW Виробник : Diotec Semiconductor mm3bz18gw.pdf Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MM3BZ18GW MM3BZ18GW Виробник : Diotec Semiconductor mm3bz18gw.pdf SMD Planar Zener Diodes
MM3BZ18GW MM3BZ18GW Виробник : Diotec Semiconductor mm3bz18gw-3074094.pdf Zener Diodes Zener, SOD-323, 18V, 0.2W, 5%