MM3Z11VT1G ON Semiconductor
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z11VT1G - Zener-Diode, 11 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z1, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 11V, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MM3Z11VT1G | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 11V 300MW SOD323Tolerance: ±5% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V |
на замовлення 21000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 6000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Diode Zener Single 11V 5% 300mW 2-Pin SOD-323 T/R |
Description: DIODE ZENER 11V 300MW SOD323Tolerance: ±5% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V |
Zener Diodes 11V 200mW |
| MM3Z11VT1G | Виробник : ONN |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
DIODE ZENER 11V 300MW SOD323 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт |