MM3Z12VC ON Semiconductor
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z12VC - Zener-Diode, 12 V, 200 mW, SOD-323F, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323F, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 200mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 12V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Diode Zener Single 12V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R |
на замовлення 15000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 24000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MM3Z12VC | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323FTolerance: ±5% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: SC-90, SOD-323F Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V Impedance (Max) (Zzt): 23 Ohms Supplier Device Package: SOD-323F Power - Max: 200 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 900 nA @ 8 V |
MM3Z12VC | Виробник : ONSEMI |
Description: ONSEMI - MM3Z12VC - Zener-Diode, 12 V, 200 mW, SOD-323F, 2 Pin(s), 150 °C, OberflächenmontagetariffCode: 85411000 Bauform - Diode: SOD-323F rohsCompliant: YES Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: - usEccn: EAR99 euEccn: NLR Verlustleistung: 200mW Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: - productTraceability: Yes-Date/Lot Code Betriebstemperatur, max.: 150°C Zener-Spannung, nom.: 12V SVHC: No SVHC (27-Jun-2024) |
MM3Z12VC | Виробник : onsemi / Fairchild |
Zener Diodes Diode Zener 12.0V 200mW 5% |
MM3Z12VC | Виробник : ONSEMI |
MM3Z12VC | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323FTolerance: ±5% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SC-90, SOD-323F Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V Impedance (Max) (Zzt): 23 Ohms Supplier Device Package: SOD-323F Power - Max: 200 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 900 nA @ 8 V |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
Category: SMD Zener diodesDescription: Diode: Zener; 0.2W; 12V; SMD; reel,tape; SOD323F; single diode; MM3Z Type of diode: Zener Power dissipation: 0.2W Zener voltage: 12V Mounting: SMD Tolerance: ±5% Kind of package: reel; tape Case: SOD323F Semiconductor structure: single diode Manufacturer series: MM3Z |