MM3Z15VC
MM3Z15VC onsemi
mm3z9v1c-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 28 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 10.5 V
на замовлення 354000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MM3Z15VC onsemi
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 28 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 10.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z15VC MM3Z15VC Виробник : ON Semiconductor 3941853469027471mm3z9v1c-d.pdf Diode Zener Single 15V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 157
MM3Z15VC MM3Z15VC Виробник : ONSEMI MM3Z9V1C.PDF Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.2W; 15V; SMD; reel,tape; SOD323F; single diode; MM3Z
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 15V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SOD323F
Semiconductor structure: single diode
Manufacturer series: MM3Z
Мінімальне замовлення: 72
MM3Z15VC MM3Z15VC Виробник : onsemi / Fairchild mm3z9v1c-d.pdf Zener Diodes Diode Zener 15.0V 200mW 5%
Мінімальне замовлення: 47
MM3Z15VC MM3Z15VC Виробник : onsemi mm3z9v1c-d.pdf Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 28 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Мінімальне замовлення: 37
MM3Z15VC MM3Z15VC Виробник : onsemi mm3z9v1c-d.pdf Zener Diodes Diode Zener 15.0V 200mW 5%
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності