Продукція > ONSEMI > MM3Z16VST1G
MM3Z16VST1G
MM3Z16VST1G ONSEMI
ONSM-S-A0013579435-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - MM3Z16VST1G - Zener-Diode, 16 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z1
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 16V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z16VST1G - Zener-Diode, 16 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z1, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 16V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z16VST1G MM3Z16VST1G Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4st1d.pdf Diode Zener Single 16V 2% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
Кількість Ціна
MM3Z16VST1G MM3Z16VST1G Виробник : onsemi mm3z2v4st1-d.pdf Description: DIODE ZENER 16.18V 300MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16.18 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11.2 V
Мінімальне замовлення: 395
Мінімальне замовлення: 157
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 300 mW
Мінімальне замовлення: 34
товару немає в наявності
MM3Z16VST1G MM3Z16VST1G Виробник : onsemi mm3z2v4st1-d.pdf Zener Diodes 16V 200mW