MM3Z16VT1G
MM3Z16VT1G ON Semiconductor
mm3z2v4t1d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 16V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z16VT1G - Zener-Diode, Spannungsregler, 16.2 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z1, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 16.2V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z16VT1G MM3Z16VT1G Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4t1d.pdf Diode Zener Single 16V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
Кількість Ціна
MM3Z16VT1G MM3Z16VT1G Виробник : onsemi MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf Description: DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11.2 V
MM3Z16VT1G MM3Z16VT1G Виробник : ONSEMI 4015553.pdf Description: ONSEMI - MM3Z16VT1G - Zener-Diode, Spannungsregler, 16.2 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z1
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 16.2V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 115
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z1
Zener-Spannung, nom.: 16.2V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 116
Tolerance: ±6%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 300 mW
Мінімальне замовлення: 40
Мінімальне замовлення: 92
MM3Z16VT1G MM3Z16VT1G Виробник : onsemi MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf Zener Diodes 16V 200mW
на замовлення 513 шт:
Мінімальне замовлення: 28
на замовлення 20 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
товару немає в наявності