MM3Z2V4T1G ON Semiconductor
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z2V4T1G - Zener-Diode, 2.4 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z2, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 2.4V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Diode Zener Single 2.4V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R |
на замовлення 36000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MM3Z2V4T1G | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±8% Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V |
на замовлення 21000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Category: SMD Zener diodesDescription: Diode: Zener; 0.3W; 2.4V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode Type of diode: Zener Power dissipation: 0.3W Zener voltage: 2.4V Mounting: SMD Tolerance: ±5% Kind of package: reel; tape Case: SOD323 Semiconductor structure: single diode Manufacturer series: MM3ZxxT1G |
Description: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323Tolerance: ±8% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V |
Zener Diodes 2.4V 200mW |
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD-323 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт |