MM3Z2V7T1GX
MM3Z2V7T1GX Nexperia USA Inc.
MM3Z_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z2V7T1GX MM3Z2V7T1GX Виробник : Nexperia MM3Z_SER.pdf Zener Diodes MM3Z2V7T1G/SOD323/SOD2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
MM3Z2V7T1GX MM3Z2V7T1GX Виробник : Nexperia USA Inc. MM3Z_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW