MM3Z33VT1GX
MM3Z33VT1GX Nexperia USA Inc.
MM3Z_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: VOLTAGE REGULATOR DIODES
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V
на замовлення 2680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - MM3Z33VT1GX - Zener-Diode, 33 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SC-76, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 33V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z33VT1GX MM3Z33VT1GX Виробник : Nexperia MM3Z_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .3W 33V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
MM3Z33VT1GX MM3Z33VT1GX Виробник : NEXPERIA MM3Z_SER.pdf Description: NEXPERIA - MM3Z33VT1GX - Zener-Diode, 33 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-76
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 33V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-76
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z Series
Zener-Spannung, nom.: 33V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 51
MM3Z33VT1GX MM3Z33VT1GX Виробник : Nexperia mm3z_ser.pdf Zener Diode Single 33V 5% 80Ohm 300mW 2-Pin SOD-323 T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW