MM3Z3V6T1
MM3Z3V6T1 onsemi
MM3Z2V4T1.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Packaging: Bulk
Tolerance: ±6%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
на замовлення 53000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z3V6T1 MM3Z3V6T1 Виробник : ONSEMI ONSMS13302-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MM3Z3V6T1 - DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
MM3Z3V6T1 MM3Z3V6T1 Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4t1-d.pdf Diode Zener Single 3.6V 5% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
MM3Z3V6T1 MM3Z2V4T1.pdf
MM3Z3V6T1 MM3Z3V6T1 Виробник : onsemi MM3Z2V4T1.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Power - Max: 200 mW
товару немає в наявності
MM3Z3V6T1 MM3Z3V6T1 Виробник : onsemi MM3Z2V4T1_D-2316321.pdf Zener Diodes 3.6V 200mW