Продукція > ONSEMI > MM3Z3V6T1G
MM3Z3V6T1G
MM3Z3V6T1G onsemi
MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z3V6T1G - Zener-Diode, 3.6 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z3, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 3.6V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z3V6T1G MM3Z3V6T1G Виробник : ONSEMI MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf Description: ONSEMI - MM3Z3V6T1G - Zener-Diode, 3.6 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z3
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 3.6V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
MM3Z3V6T1G MM3Z3V6T1G Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4t1d.pdf Diode Zener Single 3.6V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
MM3Z3V6T1G MM3Z3V6T1G Виробник : ONSEMI 3312956.pdf Description: ONSEMI - MM3Z3V6T1G - Zener-Diode, 3.6 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z3
Zener-Spannung, nom.: 3.6V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 130
MM3Z3V6T1G MM3Z3V6T1G Виробник : onsemi MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Tolerance: ±6%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Мінімальне замовлення: 45
MM3Z3V6T1G MM3Z3V6T1G Виробник : ONSEMI MM3ZxxT1G.PDF Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.3W; 3.6V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.3W
Zener voltage: 3.6V
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Case: SOD323
Semiconductor structure: single diode
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: MM3ZxxT1G
Мінімальне замовлення: 63
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Zener-Spannung, nom.: 3.6V
Мінімальне замовлення: 105
MM3Z3V6T1G MM3Z3V6T1G Виробник : onsemi MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf Zener Diodes 3.6V 200mW