MM3Z3V9ST1G ON Semiconductor
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z3V9ST1G - Zener-Diode, 3.9 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3ZxxxST1G, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 3.9V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Diode Zener Single 3.9V 2% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R |
на замовлення 42000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 114000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MM3Z3V9ST1G | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323Tolerance: ±2% Packaging: Bulk Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V |
Category: SMD Zener diodesDescription: Diode: Zener; 0.5W; 3.9V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode Type of diode: Zener Power dissipation: 0.5W Zener voltage: 3.9V Mounting: SMD Tolerance: ±2% Kind of package: reel; tape Case: SOD323 Semiconductor structure: single diode Manufacturer series: MM3ZxxST1G |
Zener Diodes ZEN REG 0.2W TR |
Description: ONSEMI - MM3Z3V9ST1G - Zener-Diode, 3.9 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, OberflächenmontageBauform - Diode: SOD-323 rohsCompliant: YES Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: - usEccn: EAR99 euEccn: NLR Verlustleistung: 300mW Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: MM3Z3 productTraceability: Yes-Date/Lot Code Betriebstemperatur, max.: 150°C Zener-Spannung, nom.: 3.9V SVHC: No SVHC (27-Jun-2024) |
Description: DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±2% Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V |
товару немає в наявності |
Description: DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±2% Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V |