MM3Z47VC
MM3Z47VC ON Semiconductor
mm3z9v1c-zenerdiodes.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 47V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 47V 200MW SOD323F, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 160 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 33 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z47VC MM3Z47VC Виробник : ON Semiconductor mm3z9v1c-zenerdiodes.pdf Diode Zener Single 47V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R
Кількість Ціна
MM3Z47VC MM3Z47VC Виробник : ON Semiconductor 3941853469027471mm3z9v1c-d.pdf Diode Zener Single 47V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R
Мінімальне замовлення: 381
MM3Z47VC MM3Z47VC Виробник : onsemi mm3z9v1c-d.pdf Description: DIODE ZENER 47V 200MW SOD323F
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 160 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 33 V
MM3Z47VC MM3Z47VC Виробник : onsemi / Fairchild MM3Z9V1C_D-1811468.pdf Zener Diodes Diode Zener 47.0V 200mW 5%
Мінімальне замовлення: 31
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MM3Z47VC Виробник : ONSEMI MM3Z9V1C.PDF Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.2W; 47V; SMD; reel,tape; SOD323F; single diode; MM3Z
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 47V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%