MM3Z4V7C
MM3Z4V7C ON Semiconductor
mm3z9v1c-zenerdiodes.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 4.7V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R
на замовлення 18000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z4V7C - Zener-Diode, 4.7 V, 200 mW, SOD-323F, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323F, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 200mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 4.7V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z4V7C MM3Z4V7C Виробник : onsemi mm3z9v1c-d.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 75 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.7 µA @ 2 V
Кількість Ціна
MM3Z4V7C MM3Z4V7C Виробник : ONSEMI 2552645.pdf Description: ONSEMI - MM3Z4V7C - Zener-Diode, 4.7 V, 200 mW, SOD-323F, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323F
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 200mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
MM3Z4V7C MM3Z4V7C Виробник : ON Semiconductor mm3z9v1c-zenerdiodes.pdf Diode Zener Single 4.7V 5% 200mW 2-Pin SOD-323FL T/R
на замовлення 156 шт:
Мінімальне замовлення: 54
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323F
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 200mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 56
MM3Z4V7C MM3Z4V7C Виробник : onsemi mm3z9v1c-d.pdf Zener Diodes Diode Zener 4.7V 200mW 5%
Мінімальне замовлення: 22
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 75 Ohms
Power - Max: 200 mW
Мінімальне замовлення: 19
товару немає в наявності
MM3Z4V7C Виробник : ONSEMI MM3Z9V1C.PDF Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.2W; 4.7V; SMD; reel,tape; SOD323F; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 4.7V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%