Продукція > ONSEMI > MM3Z4V7ST1G
MM3Z4V7ST1G
MM3Z4V7ST1G onsemi
mm3z2v4st1-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
на замовлення 23680 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z4V7ST1G - Zener-Diode, 4.7 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: N, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 4.7V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z4V7ST1G MM3Z4V7ST1G Виробник : ONSEMI mm3z2v4st1-d.pdf Description: ONSEMI - MM3Z4V7ST1G - Zener-Diode, 4.7 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
MM3Z4V7ST1G MM3Z4V7ST1G Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4st1d.pdf Diode Zener Single 4.7V 2% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
MM3Z4V7ST1G MM3Z4V7ST1G Виробник : ONSEMI MM3ZxxST1G.PDF Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 4.7V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 4.7V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%
Kind of package: reel; tape
Case: SOD323
Semiconductor structure: single diode
Manufacturer series: MM3ZxxST1G
Мінімальне замовлення: 72
MM3Z4V7ST1G MM3Z4V7ST1G Виробник : onsemi mm3z2v4st1-d.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Power - Max: 300 mW
Мінімальне замовлення: 45
MM3Z4V7ST1G MM3Z4V7ST1G Виробник : ONSEMI 4018295.pdf Description: ONSEMI - MM3Z4V7ST1G - Zener-Diode, 4.7 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z4
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 92
isCanonical: N
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
Мінімальне замовлення: 100
MM3Z4V7ST1G MM3Z4V7ST1G Виробник : onsemi mm3z2v4st1-d.pdf Zener Diodes ZEN REG 0.2W TR
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 76 шт: