MM3Z75VT1G
MM3Z75VT1G ON Semiconductor
mm3z2v4t1d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 75V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
на замовлення 28255 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z75VT1G - Zener-Diode, 75 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 75V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z75VT1G MM3Z75VT1G Виробник : onsemi MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf Description: DIODE ZENER 75V 300MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V
Кількість Ціна
MM3Z75VT1G MM3Z75VT1G Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4t1d.pdf Diode Zener Single 75V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
Мінімальне замовлення: 433
MM3Z75VT1G MM3Z75VT1G Виробник : ONSEMI 1876691.pdf Description: ONSEMI - MM3Z75VT1G - Zener-Diode, 75 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 75V
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 300 mW
Мінімальне замовлення: 40
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
Zener-Spannung, nom.: 75V
Мінімальне замовлення: 43
MM3Z75VT1G MM3ZyyyT1G_SZMM3ZyyyT1G_Series_rev.11_Sep2014.pdf
товару немає в наявності
товару немає в наявності