MM3Z8V2ST1G
MM3Z8V2ST1G ON Semiconductor
mm3z2v4st1d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 8.2V 2% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
на замовлення 33000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z8V2ST1G - Zener-Diode, 8.2 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z8, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 8.2V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM3Z8V2ST1G MM3Z8V2ST1G Виробник : ON Semiconductor mm3z2v4st1d.pdf Diode Zener Single 8.2V 2% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R
Кількість Ціна
MM3Z8V2ST1G MM3Z8V2ST1G Виробник : onsemi mm3z2v4st1-d.pdf Description: DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 700 nA @ 5 V
MM3Z8V2ST1G MM3Z8V2ST1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013579435-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MM3Z8V2ST1G - Zener-Diode, 8.2 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z8
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 8.2V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
MM3Z8V2ST1G MM3Z8V2ST1G Виробник : onsemi mm3z2v4st1-d.pdf Zener Diodes 8.2V 200mW
Мінімальне замовлення: 39
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Power - Max: 300 mW
Мінімальне замовлення: 37
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM3Z8
productTraceability: No
Zener-Spannung, nom.: 8.2V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 86