MM3Z9V1T1G onsemi
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM3Z9V1T1G - Zener-Diode, 9.1 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: N, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM3Z9, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 9.1V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
MM3Z9V1T1G | Виробник : ON Semiconductor |
Diode Zener Single 9.1V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R |
на замовлення 45000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Category: SMD Zener diodesDescription: Diode: Zener; 0.3W; 9.1V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode Type of diode: Zener Power dissipation: 0.3W Zener voltage: 9.1V Kind of package: reel; tape Case: SOD323 Mounting: SMD Tolerance: ±5% Semiconductor structure: single diode Manufacturer series: MM3ZxxT1G |
Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD323Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Power - Max: 300 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V |
Zener Diodes Zener Diodes 9.1V300mW |
Description: ONSEMI - MM3Z9V1T1G - Zener-Diode, 9.1 V, 300 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, OberflächenmontagetariffCode: 85411000 Bauform - Diode: SOD-323 rohsCompliant: YES Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: AEC-Q101 isCanonical: Y usEccn: EAR99 euEccn: NLR Verlustleistung: 300mW Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: MM3Z9 productTraceability: No Betriebstemperatur, max.: 150°C Zener-Spannung, nom.: 9.1V SVHC: No SVHC (25-Jun-2025) |
товару немає в наявності |