MM5Z11VT5GF
MM5Z11VT5GF Nexperia USA Inc.
MM5Z_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 11V 300MW SOD523
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: NEXPERIA - MM5Z11VT5GF - Zener-Diode, 11 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SC-79, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM5Z, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 11V, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM5Z11VT5GF MM5Z11VT5GF Виробник : Nexperia USA Inc. MM5Z_SER.pdf Description: DIODE ZENER 11V 300MW SOD523
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
MM5Z11VT5GF MM5Z11VT5GF Виробник : Nexperia MM5Z_SER.pdf Zener Diodes MM5Z11VT5G/SOD523/SC-79
Мінімальне замовлення: 17
MM5Z11VT5GF MM5Z11VT5GF Виробник : NEXPERIA 3388620.pdf Description: NEXPERIA - MM5Z11VT5GF - Zener-Diode, 11 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-79
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM5Z
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 11V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 35
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-79
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM5Z
Zener-Spannung, nom.: 11V