Продукція > MM5 > MM5Z15VT1
MM5Z15VT1
MM5Z2V4T1-D.pdf
Виробник:
на замовлення 398205 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MM5Z15VT1
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Obsolete, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V.
Інші пропозиції MM5Z15VT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM5Z15VT1 Виробник : ONSEMI ONSMS30117-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MM5Z15VT1 - DIODE ZENER 15V 200MW SOD523
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 33 шт:
MM5Z15VT1 MM5Z15VT1 Виробник : onsemi MM5Z2V4T1-D.pdf Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Obsolete
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V
товару немає в наявності
MM5Z15VT1 MM5Z15VT1 Виробник : ON Semiconductor mm5z2v4t1-d-1193712.pdf Zener Diodes 15V 200mW