MM5Z18VT1G
MM5Z18VT1G ON Semiconductor
mm5z2v4t1-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 18V 6% 500mW 2-Pin SOD-523 T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MM5Z18VT1G - Zener-Diode, Universal, 18 V, 500 mW, SOD-523, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-523, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MM5Z1, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 18V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM5Z18VT1G MM5Z18VT1G Виробник : ON Semiconductor mm5z2v4t1-d.pdf Diode Zener Single 18V 6% 500mW 2-Pin SOD-523 T/R
Кількість Ціна
MM5Z18VT1G MM5Z18VT1G Виробник : onsemi mm5z2v4t1-d.pdf Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD523
Tolerance: ±6.4%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Obsolete
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12.6 V
MM5Z18VT1G MM5Z18VT1G Виробник : ONSEMI 2236793.pdf Description: ONSEMI - MM5Z18VT1G - Zener-Diode, Universal, 18 V, 500 mW, SOD-523, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-523
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM5Z1
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 18V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
MM5Z18VT1G MM5Z18VT1G Виробник : onsemi 82E3B1B3D6C6A5EAF5B973B1BBF15AEA2B65EE7CDD93B77245B47ABAF9D6C9BE.pdf Zener Diodes 18V 500mW
Мінімальне замовлення: 23
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-523
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MM5Z1
productTraceability: No
Zener-Spannung, nom.: 18V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 55
MM5Z18VT1G mm5z2v4t1-d.pdf
товару немає в наявності
MM5Z18VT1G Виробник : On Semiconductor mm5z2v4t1-d.pdf DIODE ZENER 18V 500MW SOD523 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт