MM5Z5V6T1G
MM5Z5V6T1G ON Semiconductor
mm5z2v4t1-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 5.6V 5% 500mW 2-Pin SOD-523 T/R
на замовлення 60000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523, Tolerance: ±7.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM5Z5V6T1G MM5Z5V6T1G Виробник : ON Semiconductor mm5z2v4t1-d.pdf Diode Zener Single 5.6V 5% 500mW 2-Pin SOD-523 T/R
Кількість Ціна
MM5Z5V6T1G MM5Z5V6T1G Виробник : onsemi mm5z2v4t1-d.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
Tolerance: ±7.1%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±7.1%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 23
MM5Z5V6T1G MM5Z5V6T1G Виробник : onsemi mm5z2v4t1-d.pdf Zener Diodes 5.6V 200mW
Мінімальне замовлення: 23