Продукція > JAE ELECTRONICS > MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650 JAE Electronics
CardConn_SIM_CF_DIMM_PCIe_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 52
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Read Out: Dual
Card Type: PCI Express Mini Card
Card Thickness: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 17930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 650
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Gender: Female, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 52, Pitch: 0.031" (0.80mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Card Type: PCI Express Mini Card, Card Thickness: 0.039" (1.00mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM60-52B1-E1-R650 MM60-52B1-E1-R650 Виробник : JAE Electronics CardConn_SIM_CF_DIMM_PCIe_PG_V2.2.pdf Description: CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 52
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Read Out: Dual
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MM60-52B1-E1-R650 Виробник : JAE SJ105220_JAE.pdf Роз'єм до карти PCI Express Mini, 2-рядний кутовий, К-сть виводів = 52, Крок = 0,8 мм, Тип монт. = SMD,... Група товару: Роз'єми Корпус: SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 650 шт
товару немає в наявності
MM60-52B1-E1-R650 Виробник : JAE Electronics 2008-10-MM60-27634.pdf CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031 Група товару: Слоти та крайові розніми Од. вим: шт
товару немає в наявності
MM60-52B1-E1-R650 MM60-52B1-E1-R650 Виробник : JAE Electronics CardConn_SIM_CF_DIMM_PCIe_PG_V2.2.pdf PCI Express/PCI Connectors 52P Mini Card Socket 5.9mm Height